Náměstí republiky 2686 - vchod z ulice Jindřišské, 530 02 Pardubice
skrivankova@at-school.cz
+420 737 303 725

Art

Informace klientům

Zápis do kurzů je stále otevřen.
Přihlášky přijímáme v průběhu celého roku.
Rezervujte své místo včas, o kurzy je velký zájem a počet míst je max. 10.

Pořádáme kurzy pro maminky s dětmi, děti, teenagery, dospělé, seniory.
Naše kurzy jsou určené především pro začínající a mírně pokročilé malíře.
Nevíte si rady s výběrem kurzu? Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat na 737303725, 734646100, nebo na info@at.school.cz.
Těšit se můžete na:
Příjemnou tvůrčí atmosféru v krásných prostorách ateliéru.
Profesionální přístup našich lektorů a individuální péčí.
Podporu osobního růstu a propagaci začínajících malířů.
Možnost první lekce zdarma. Nejste si jistí? Přijďte se mezi nás podívat, vyzkoušet si kresbu či malbu. Zapůjčíme Vám kreslířské či malířské potřeby a povedeme Vás. Během lekce Vám lektor vysvětlí, co budete na kurz potřebovat.
Pro velké váhavce máme speciální nabídku a to profesionální koučink, který Vám pomůže zbavit se omezujících bloků a otevřít kreativitě.

Proč kreslit? Protože to je zábava!

V kresbě naleznete svobodu vyjádření sama sebe, radost z tvoření a možností, které se před vámi otevírají. Nevěřte tomu, že neumíte kreslit, nebo obrázek pokazíte. Nejdůležitější je, nebát se vyjádřit své výtvarné představy a opakovaně se pouštět do dalších a dalších výtvorů, až budete spokojeni a třeba se vám dostane uznání i od svých blízkých.

Naučíte se kreslit tužkou i pastelkami, používat jejich široké možnosti, od svižných skic až po detailně propracované práce.  Základními pomůckami pro práci jsou pastelky, papír, grafitová tužka a vhodné pastelové tužky. Pokud jsou vodou rozmvatelné, pak také školní kulatý štětec a miska na vodu.

 

Důležitou součástí kreslení je inspirace a té naštěstí máme nepřeberné množství, postačí se dívat kolem sebe s očima dokořán :-) Zahlédneme například starého muže držícího v náručí své vnouče, tento obraz zůstane v naší paměti a doma v klidu nakreslíme tyto dvě postavy – reálně. Reálná kresba nás naučí dívat se a pozorovat, rozvrhnout pozorovanou osobu, předmět či krajinu na papír, načrtnout část obrazu, správně rozmístit na plochu a poté propracovat detaily.

Anebo zachytíme kresbou své pocity z viděného tak, že nahlédneme do sebe, a vyjádříme své pocity, city, emoce. Touto technikou se zabývá Intuitivní a automatická kresba, kterou naše škola také nabízí.

Vybírat můžete z výuky semestrální i jednodenní, v dopoledních i odpoledních hodinách a také o víkendu.

Proč malovat? Protože malování radost přináší.

Malovat umí opravu každý, a na našem týmu je, abychom vám pomohli si toto uvědomit. V malování s nikým nesoutěžíme a neporovnáváme se, protože tato skvělá činnost se týká pouze nás. Nejdůležitější je, aby vás tvorba bavila, přinášela uspokojení, uvolnění a možnost relaxace od každodenního stresu. Lidé malují z různých důvodů, chtějí kvalitně využít volný čas, naučit se novým technikám, utéci z nudy nebo od potíží. Často hledají v malování cestu sebevyjádření a obdivu. Každý důvod je skvělý, protože malba je cesta plná barev, které jak známo působí na psychiku člověka, kterou harmonizuje.

Nabízíme kurzy malby, ve kterých se naučíte malovat Akrylem a Olejem na malá i velká plátna, světlo a stín, různé tvary a kompozice, portréty, akty, květiny i krajinu. Při malování s klienty pozorujeme, jak se vyvíjí jejich tvorba, a podporujeme jejich osobitý styl, který dále rozvíjíme. Učíme se také od významných umělců, vybíráme si z jejich děl a zkoušíme se jimi inspirovat. Na jednodenních kurzech máme k dispozici výuku základů jednotlivých technik malby, které můžete doma rozvíjet dle libosti. Přínosem vám bude zvýšení tvořivosti, kreativity, fantazie, vyjadřovacích schopností, sebedůvěry a sebevědomí, kvalitní vnímání prostorové, zručnost a psychické uvolnění.

Jak vzniká obraz

HLEDÁME NOVÉ LEKTORY

Pohybujete se v oblasti výtvarného umění?

Máte chuť podělit se o své zkušenosti s našimi studenty?

Přidejte se k nám a staňte se členem našeho týmu!!!

Hledáme lektory, kterým budou blízké naše základní principy.

Někoho, kdo svou práci dělá s láskou.

Vytváříme prostory, ve kterých lidé mají chuť malovat a kreslit,

kam se rádi vrací a kde vznikají jedinečná umělecká díla.

Naše požadavky?

Jak na to?

Těšíme se na Vás!!! :)

Zavřít