Náměstí republiky 2686 - vchod z ulice Jindřišské, 530 02 Pardubice
skrivankova@at-school.cz
+420 737 303 725

Teenager Art Club – sk. A

 

 

Termíny:

pondělí: 18.9.-20.11.2017

Čas: 

17:00 – 19:00

(příchod je vhodný v 16.30 – příprava výtvarných potřeb před hodinou)

Místo konání: 

Art & Therapy School

 

nám. Republiky 2686, 530 02 Pardubice

vchod z ulice Jindřišská – 2. patro

Lektor:

Vlaďka Skřivánková

Způsob platby a objednávka: 

 

Po vyplnění závazné objednávky – viz. níže vám bude zaslána faktura, na základě které prosím uhraďte kurzovné.

 

Program kurzu:

Jsi rebel?? Nebo naopak stydlín? :) Vítáme každého z vás, ať si takový, nebo makový. Důležité je zda máš chuť tvořit a výtvarně se projevit.

Připravili jsme výuku základy kresby a malby, aby ses uměl umělecky vyjádřit, a poté se tvé fantazii meze nekladou. Během semestru vyzkoušíš mnoho technik a materiálů. Od kresby tužkou, pastelkami, tuží, uměleckým pastelem až po malbu akrylem, akvarelem, který lze kombinovat s akvarelovými pastelkami a tuží, až po olejomalbu.

V ateliéru je připraveno mnoho témat na výtvarné ztvárnění, budeme o nich diskutovat a domluvíme se, které je pro tebe to nejlepší. Bude i dostatek času pro tvorbu volnou, fantasy obrazy, design oblečení a nábytku.

Potěší Tě i možnost, vystavit svá díla na Vernisáži, kterou pro TEENAGER CLUB připravíme na konci semestru. Pozveš kamarády, rodiče, sourozence…každého komu se chceš pochlubit, co jsi dokázal. Součástí výstavy bude raut a profesionální fotografka, která fotografie zveřejní na Facebooku Art & Therapy School, Pardubice.

 

Objednávka kurzu