Náměstí republiky 2686 - vchod z ulice Jindřišské, 530 02 Pardubice
skrivankova@at-school.cz
+420 737 303 725

Malujeme v Toskánsku

Umělecká škola ART & THERAPY SCHOOL Pardubice, pořádá kurz kresby a malby v krásné oblasti Itálie – Toskánsku, kraji zaslíbeném malířům a obdivovatelům světového umění a architektury. Tento zájezd s ubytováním u moře je vedený jako pobytově – poznávací, s cílem využít 4 volné dny na malování v plenéru, a 4 dny na poznávání krás Toskánska.

18485432_1217273758399036_3613811520872688575_n 

Termíny:

2. – 11. 9. 2017

Čas: 

10ti denní umělecko-poznávací zájezd

Místo konání: 

Toskánsko, Itálie

 
Camping  Village II Sole

Lektor:

Vlaďka Skřivánková

Způsob platby a objednávka: 

Kurz je možné uhradit bankovním převodem na č.ú.:2600827609/2010, variabilní symbol, do poznámky uveďte jméno a příjmení účastníka.

Toskánsko – krásný kraj, plný kulinářských zážitků a skvělého víno

Toskánsko je region s úžasnou tradiční gastronomií, oblastí produkující světová vína. Je to kraj nejen s nádhernou přírodou, ale také s množstvím historických památek. Bohatá historie a kultura láká cestovatele z celého světa. Mezi nejčastěji navštěvovaná místa patří určitě renesanční Florencie, město Siena (UNESCO), San Gimignano (UNESCO), Pisa, Cinque Terre – pět vesniček choulících se ke skalám, v chráněné mořské oblasti.

 

Program

 1. den (so):Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
 1. den (ne):Výlet do oblasti malebných romantických „orlích“ vesniček nad mořem CINQUE TERRE (UNESCO) – tato jedinečná oblast je dostupná pouze vláčky. Autobusem přijedeme do obce LEVANTO, odtud možnost vláčkem (kdo by nechtěl na pěší turistiku, může zůstat v Levantu – pěkné městečko a písčitá pláž) do obce MONTEROSSO a dále některý z úseků nádherné pěší trasy Cinque Terre – krásné výhledy na romantická městečka u moře, skalnaté pobřeží, romantické zátoky. Večer dojezd na ubytování. 
 1. den (po):Návštěva nádherných zahrad VILY GARZONI, které patří k nejkrásnějším v celé Itálii. Návštěvníky ohromí nejen schodiště s balustrádami, ale i bazény s vodotrysky lemované pestrými květinovými záhony. LUCCA – elegantní podmanivé město, obklopené hradbami, nabízí ve svém středu atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček.
 1. den (út):Kurz kreslení či malování v plenéru v dopoledních hodinách, pobyt u moře v odpoledních hodinách
 1. den (st):Kurz kreslení či malování v plenéru v dopoledních hodinách, pobyt u moře v odpoledních hodinách
 1. den (čt):Kurz kreslení či malování v plenéru v dopoledních hodinách, pobyt u moře v odpoledních hodinách
 1. den (pá):ELBA – přírodně zajímavý ostrov proslavený pobytem Napoleona, jeden z nejmalebnějších ostrovů Středozemního moře s velmi členitým pobřežím: výlet do PORTOFERRAIA – Napoleonova vila, Medicejská pevnost, možnost koupání (lodě se platí na místě).
 1. den (so):Kurz kreslení či malování v plenéru v dopoledních hodinách, pobyt u moře v odpoledních hodinách
 1. den (ne):FLORENCIE (historické centrum je pod patronací UNESCO) – perla Toskánska s monumentálními stavbami florentské renesance – Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova Campanila, Baptisterium, hrobka Medicejských, Ponte Vecchio přes řeku Arno, kostel Santa Croce s hrobkou Michelangela. Noční přejezd.
 1. den (po):Příjezd v poledních hodinách.

 

Doprava:  

 • luxusním autobusem s CK MAYER CROCUS

 

Ubytování: 

 • je zajištěno v kempu Il Sole v oblasti Maremma Toscana. Vzdálenost kempu od moře je cca 700 metrů. Nedaleko je městečko Marina di Grosseto a Parco Naturale della Maremma a Parco dell’Arcipelago Toscano. Součástí kempu je bazén, bar, restaurace, pizzerie, minimarket. Ubytování v apartmánech nebo chatkách (dvoulůžkové pokoje) s možností vaření

 

Stravování: 

 • vlastní, možnost vaření v místě ubytování, nebo stravování v restauraci v kempu

 

S sebou:

 • Malíři: akryl, destičky potažené plátnem (ve výtvarných potřebách), štětce, misku na vodu, hadřík, tužku, gumu, oblečení, které lze umazat, slamák na hlavu 😊
 • nebo akvarel, blok akvarelového papíru, štětce, misku na vodu, hadřík, tužku, gumu, oblečení, které lze umazat, slamák na hlavu 😊
 • Kreslíři: Tužky, pastelky, pastely oil, blok papírů na kresbu, gumu, slamák na hlavu 😊

 

Vážní zájemci o umělecko- poznávací zájezd zasílejte info na skrivankova@at-school.cz do 25.5.2017

 


Důležité informace

Cena umělecko-poznávacího zájezdu: 13.400,- Kč

LAST  MINUTE: 11.400,- Kč

Cena zahrnuje: 

 • autobusovou dopravu
 • ubytování v apartmánu nebo chatkách
 • pojištění na cestu a pobyt
 • průvodce
 • výlety dle výše uvedeného programu
 • kurzovné v rozsahu 20 vyučovacích hod + poradenská činnost s individuálním přístupem

Záloha & doplatek zájezdu:

 • 50% z celkové ceny zájezdy do 13.6.2017
 • 40 dnů před odjezdem doplatek

Objednávka kurzu

Přihlášení zasílejte na e-mail: info@at-school.cz, obratem Vám bude zaslána cestovní smlouva na zájezd včetně podrobných informací.