Náměstí republiky 2686 - vchod z ulice Jindřišské, 530 02 Pardubice
skrivankova@at-school.cz
+420 737 303 725

Kurzy – Therapy

Kalendář a rozvrh hodin kurzů Therapy

Vyučované techniky pocházejí z celostního léčebného systému starého tisíce let, jehož ústřední teorií je teorie protikladů mezi póly jinu a jangu. Při potížích tělesných či duševních je jejich příčinou narušení této rovnováhy. Ošetření pomáhají nastolit narušenou rovnováhu a tím podporují samoléčebné schopnosti těla a povzbuzují životní energii čchi.

Jedním ze zásadních filozofických kořenů těchto léčebných technik je jednota těla, mysli a duše. Tvoří ji každý člověk a ten je součástí přírody, znamená to, že vše je vzájemně propojeno a vše závisí na všem. Terapeut tedy zkoumá souvislosti duševních symptomů, pocitů a faktorů životního prostředí. Cílem ošetření je nastolení energetické rovnováhy člověka. Na základě tradičních přístupů tak lze pacientovi léčbu zcela individualizovat, ušít ji na míru, což je jednou z příčin její mimořádné úspěšnosti.

V popředí stojí předcházení nemocem, techniky lze využívat jako metody preventivní k podpoře zdraví. Zároveň jsou účinné i v léčbě již rozvinutých nemocí a poruch.

Škola ajuvédských technik
Thajská doteková terapie
Terapie drahými kameny
Terapie antistresová
Reflecní terapie základní
Reflexní terapie lymfatická
Manuální lymfodrenáž
Esenciální harmonizace
Masáž lávovími kameny
Partnerská masáž