Náměstí republiky 2686 - vchod z ulice Jindřišské, 530 02 Pardubice
skrivankova@at-school.cz
+420 737 303 725

O nás

Art&Therapy School je soukromá umělecká škola v Pardubicích nabízející umělecké kurzy malování, kreslení, tvůrčího psaní a fotografování.

Studium je otevřené zájemcům všech věkových kategorií – teenagerům, dospělým, seniorům. Pořádáme výtvarné kurzy v Pardubicích, Kutné Hoře. Víkendové pobyty na horách v ČR s programem art, jogy, zdravotním cvičením, meditacemi a mentálním výcvikem či koučováním. Dále zahraniční pobytové akce umělecké a fotografické.

Naší filozofií je rozšířit zmiňované aktivity, které napomáhají k rozvoji kreativity. Začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí výtvarníci a fotografové, se mohou s námi s chutí pustit do tvorby, nebo jen relaxovat a užívat si tvůrčího prostředí. Klademe důraz na kvalitu a poctivé řemeslo.

Výuka je nabízena v pravidelných, víkendových, pobytových kurzech. Vybrat si může opravdu každý. Náš profesionální tým je připraven předat odborné znalosti, podložené mnoha lety praxe v oboru, samozřejmostí je přátelská atmosféra.

Součástí služeb Art&Therapy School je koučování a mentální trénink pro jednotlivce, skupiny i pracovní týmy. Můžeme Vám pomoci v náročných životních situacích, potížích v rodině, zdravotních a psychických potížích, somatických obtížích, zvládání stresových situací, stavech úzkosti, strachu, vyčerpání, potížích s učením nebo v pracovním procesu a při stmelení teamu. Konkrétní nabídku naleznete na našich stránkách včetně kontaktu.

Těšíme se na Vás !!!